فروشگاهها و مراکز خرید مجارستان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مجارستان
  4. chevron_right
  5. اطلاعات عمومی مجارستان
  6. chevron_right
  7. فروشگاهها و مراکز خرید مجارستان

فروشگاهها و مراکز خرید مجارستان

فروشگاهها و مراکز خرید مجارستان

بهترین انتخاب برای فروشگاهها و مراکز خرید مجارستان فروشگاههای زنجیره ای است که در سطح شهر بسیار یافت میشود. در این فروشگاهها کالباس، کالباس مرغ ، کالباس گوشت ، گوشت گاو ، مرغ ، شیر ، لبنیات و … با قیمت ارزان و کاملا بهداشتی قابل خریداری میباشد.

فروشگاهها و مراکز خرید مواد غذایی

فروشگاهها و مراکز خرید مواد غذایی

فروشگاههای تسکو(فروشگاه فرانسوی و ارزانترین فروشگاه مجارستان) ، اسمت ، مچ ، ای بی سی ، مترو (باید کارت عضویت خرید داشته باشید) معروفترین فروشگاههای بوداپست میباشند.

در میدان اورش وزرتره فروشنده های سنتی و دستفروشهای زیادی به چشم میخورد که با قیمتهای نسبتا ارزان میتوانید خرید نمائید ولی به خاطر رعایت مسائل بهداشتی فروشگاههای زنجیره ای مرکزی توصیه می گردد.

مرکز خرید دونا پلازا

Duna Plaza

دونا پلازا بعنوان یک مرکز بزرگ خرید و فروشگاهی برای اولین بار در بوداپست در سال ۱۹۹۶ اکتبر افتتاح گردید. این فروشگاه در منطقه ۱۳ و در خیابان Vaci 178. واقع شده است.

با بیش از ۱۴ سال سابقه یک بازار فروش بزرگ با حدود ۲۰۰ مغازه مشغول به فعالیت است.

جهت رفتن به این فروشگاه می توانید توسط مترو آبی عزیمت نموده ودر در ایستگاه utca Gyongyosi پیاده شوید.

Vaci utca, 178

Budapest 1047 Hungary

+۳۶ ۱ ۴۶۵ ۱۶۶۶ – Open Hours9a-9p M-Su

مرکز خرید روزاکرت

این فروشگاه یکی از فروشگاههای بسیار خوب در شهر بوداپست است که تمامی مایحتاج روزانه یک شهروند را فراهم می نماید.

این فروشگاه در خیابان گابر آرون قرار گرفته است.

Gabor Aron utca 74

Budapest 1026 Hungary

+۳۶ ۱ ۳۹۱ ۵۹۹۸ / +۳۶ ۱۸۰۲۰ ۱۱۸۰

Open Hours10a-8p M-F, 10a-7p Sa, 10a-4p Su

مرکز خرید آلی Allee

فروشگاه Allee علاوه بر جدید بودن ، یک فروشگاه رو به رشد در شهر بوداپست می باشد و از مراکز خرید خوب و با امکانات است.

این فروشگاه در کنار بودا تنها ۳ ایستگاه بعد از پل Petőfi هنگام عزیمت با تراموا است.

این مرکز ۴ طبقه و مرکز وسیعی از مغازه های مد روز ، کافه ها و رستوران ها ، سوپر مارکت بزرگ Interspar (باز : دوشنبه تا پنجشنبه ، شنبه : ۷٫۰۰-۲۱٫۰۰ ، جمعه : ۷٫۰۰-۲۲٫۰۰ ، یکشنبه : ۸٫۳۰-۱۹٫۳۰) است.

مرکز ورزشی Gilda مرکز تناسب اندام (باز : ۰٫۰۰-۲۴٫۰۰ هر روز) و سینمای این مرکز یک شهر سینمایی چندگانه می باشد.

مغازه های مد لباس شامل Bershka ، Art’z و مغازه کفش با کیفیت مانند: Tamaris ، باتا ، سمندر ، Horváth Cipő در این فروشگاه فعال هستند.

در این مرکز خرید رستوران فست فود برگر کینگ وجود دارد و اگر شما مایل به خوردن پیتزا هستید سعی کنید به  Treno مراجعه کنید.

اغیه فروشی ایتالیایی Aldente با استقبال از مهمانان خود خدمات مناسبی را ارائه می دهد و منوی روزانه برای ناهار و سبد خرید با منویی متنوع را ارائه می دارد

مغازه کوستا قهوه نیز دارای نوشیدنی های متنوعی از قهوه و شیرینی و ساندویچ و کافه داغ و اسپرسو و قهوه بو داده Dallmayr است.

آدرس : Október 23. utca 8-10 ، تراموا ۴ ، ۶ ، ۱۸ ، ۱۹ ، ۴۱ ، ۴۷ ، ۴۹ ، ۶۱ ، اتوبوس : ۵۳ ، ۸۶ ، ۱۵۰ ، ۱۵۰E ، ۲۱۲ ، ۲۵۰

ساعات کار : دوشنبه : ۱۰٫۰۰-۲۱٫۰۰ ، شنبه و یکشنبه : ۱۰٫۰۰-۱۹٫۰۰ ها ،

رستوران ها ، کافه ها : دوشنبه تا شنبه : ۹٫۰۰-۲۲٫۰۰ ،

یکشنبه : ۹٫۰۰-۲۰٫۰۰ ، (Leroy ، Aldente ، شراب و قهوه خانه ها باز است تا ۲۴٫۰۰)

مرکز خرید آرنا پلازا

آرنا پلازا فروشگاهی منحصر به فرد است به همین دلیل یکی از ۳ فروشگاه بزرگ مجارستان است و دیگری در مام پارک در بوداپست است.

این فروشگاه در منطقه ۲ و در مترو قرمز M2 ایستگاه Keleti pályaudvar ، از آنجا قدم می زنیم با اتوبوس (شماره ۱۷۸ ، شماره ۹۵) یا (شماره ۸۰) می توانید به فروشگاه بروید.

در این فروشگاه شما می توانید قهوه gourmer ، لباس و چیزهای دیگر را و هر آنچه که شما نیاز دارید می توانید یافت کنید.

آرنا پلازا تعداد بسیار زیادی مغازه های فروش لباس ، مد ، کفش ، کیف و لوازم جانبی و یک سینما با سالن های متعدد و بزرگ و یک سوپر مارکت به بزرگی Tesco دارد.

برای صرف یک کافه به سبک آمریکایی کالیفرنیا کافی شاپ مراجعه کنید و شما باید بستنی خوشمزه در Dazs Häagen را امتحان کنید. همچنین رستورانهای مکدونالد،McCafe ، KFC و برگر کینگ در یان فروشگاه بعنوان فست فود آماده پذیرایی هستند.

در شیرینی فروشی Szamos شما می توانید شیرینی bonbons دست ساز و یک کیک خوب با نسکافه یا کاپوچینو میل نمایید.

آدرس :

Kerepesi út 9., VIII. district, M2 (red) metro, Keleti pályaudvar stop

باز : فروشگاه : دوشنبه نشست : ۱۰٫۰۰-۲۱٫۰۰ ، خورشید : ۱۰٫۰۰-۱۹٫۰۰ ، رستوران ها ، کافه ها : دوشنبه تا شنبه : ۱۰٫۰۰-۲۲٫۰۰ ، یکشنبه : ۱۰٫۰۰-۲۰٫۰۰

Tesco : در هر روز : ۰۶٫۰۰-۲۴٫۰۰ ، سینما شهر : هر روز : ۱۰٫۰۰-۲۴٫۰۰

مرکز خرید Árkád بوداپست

فروشگاه Árkád ارائه دهنده انواع مد و طرح و مغازه ها ، داروخانه ها ، سوپر مارکت ها و کتابفروشیها است.

این فروشگاه در انتهای مترو قرمز در میدان اورش وزرتره در منطقه ۵ واقع شده است.

پس از خرید شما می توانید در یکی از کافه ها و رستورانها و بسیاری از رستورانهای’seatery یونانی ، ایتالیایی (پیتزا Vezuv) ، برگر کینگ ، مکدونالد استراحت نموده و از غذاهای آن استفاده نمایید.

برای کیک خوشمزه یا بستنی در تابستان فروشگاه Szamos را توصیه می نماییم.

آدرس :

Örs vezér tér 25., X. district, M2 metro Örs vezér tér station

ساعات کار : دوشنبه تا شنبه : ۶٫۳۰-۲۲٫۰۰ ، یکشنبه : ۷٫۳۰-۲۱٫۰۰

مغازه ها : دوشنبه تا شنبه : ۱۰٫۰۰-۲۱٫۰۰ ، یکشنبه : ۱۰٫۰۰-۱۹٫۰۰

مرکز خرید مام پارک

این فروشگاه در خیابان آلکوتاش در منطقه ۷ می باشد که با اتوبوس ۸ و ۱۳۹ و یا تراموای ۵۹ و ۶۱ می توانید به آنجا بروید.

با وجود اینکه این فروشگاه زیاد بزرگ نیست ولی یکی از شلوغ ترین و پر مراجعه ترین فروشگاهها در بوداپست است . کافی شاپ  Semiramis یکی از بهترین کافی شاپ های بوداپست است که فروش چای های خاص و کافی های ویژه آن مورد علاقه همه است.

مام پارک دارای سالنهای سینما متعدد ، مدرن و پیشرفته است.

آدرس :

Alkotás út 53. XII. district, tram 59, 61, bus 8, 139

باز : فروشگاه : دوشنبه تا شنبه ۱۰٫۰۰-۲۰٫۰۰ ، خورشید ۱۰٫۰۰-۱۸٫۰۰ ، رستوران ها : دوشنبه تا خورشید : ۱۰٫۰۰-۲۲٫۰۰ ، سوپر مارکت بازی : دوشنبه نشست : ۷٫۳۰-۲۱٫۰۰ ، خورشید : ۸٫۰۰-۲۰٫۰۰ ، سینما بلیط دفتر : دوشنبه ، خورشید : ۱۱٫۰۰-۲۴٫۰۰

مرکز خرید Pólus

این مرکز دومین مرکز و بازار خرید در شهر بوداپست بعد از فروشگاه وستند سیتی سنتر می باشد و دیگر نکات برجسته فروشگاه Pólus رستوران ها ، فست فود ها و کافه ها و سینماهای متعدد آن می باشد.

جهت رفتن به این فروشگاه می توانید با اتوبوس شاتل از ایستگاه کلتی در مترو قرمز عزیمت نمایید.

آدرس :

ساعات کار فروشگاه : دوشنبه تا یکشنبه ۱۰٫۰۰-۲۰٫۰۰ ،

رستوران ها ، کافه ، سینما : پنجشنبه تا یکشنبه : ۱۰٫۰۰-۲۴٫۰۰

جمعه تا شنبه : ۱۰٫۰۰-۰۲٫۰۰ ، Tesco Hipermarket : 0.00-24.00 ،

اسکیت روی یخ : دوشنبه تا یکشنبه : ۹٫۰۰-۲۳٫۰۰

مرکز خرید Lurdy Ház

هنوز یکی از ایده آل ترین محل برای معتادان خرید به دلیل تعداد مغازه های کمتر از دیگرفروشگاههای بوداپست است.

این فروشگاه در منطقه ۹ واقع شده است و با اتوبوس ۱۰۳ یا تراموای شماره ۱ و متروی آبی ایستگاه نپلیگت و پس از آن اتوبوس شماره ۱۰۳ و یا تراموای ۱ می توانید به محل فروشگاه عزیمت نمایید.

کافی شاپ Semiramis Coffes جهت فروش قهوه لذیذ پذیرای علاقمندان است و تعدادی کافی نت و چند رستوران و سینما با سالن های متعدد ارزشمند در این فروشگاه موجود است.

آدرس :

Könyves Kálmán körút 12-14., IX. district, tram 1, bus 103 Mester utca stop, M3 Népliget station, from there tram 1 or bus 103

ساعات کار : دوشنبه تا یکشنبه ۱۰٫۰۰-۲۰٫۰۰

مرکز خرید TESCO

که بهترین فروشگاه TESCO  توصیه می گردد که دو فروشگاه تسکو در مترو آبی است و در بین فروشگاههای ارزان خارج از شهر فروشگاه  OCHON توصیه می شود.

فروشگاه تسکو همانند فروشگاههای زنجیره ای هایپر استار در تهران از بخشهای مختلفی برخوردار است و شامل مواد غذایی ، خوراکی ، لباس ، پوشاک ، کفش ، مواد شوینده ، ابزار فنی ، لوازم صوتی و کامپیوتر ، ابزار صنعتی و … می باشد.

در هنگام ورود به فروشگاه تسکو و یا فروشگاههای دیگر اگر کیف دستی و یا وسیله ای همراه دارید حتما در صندوقهای امانات بگذارید تا لوازم خریداری شده اشتباه گرفته نشود ، متذکر می شود اخیرا متاسفانه به علت مشاهده دزدی در این فروشگاه گارد امنیتی و دوربینهای مدار بسته مراقب اعمال شما هستند و در صورت بروز اعمال مجرمانه بدون شک افراد به پلیس معرفی شده و در صورت اثبات عمل دیپورت خواهند شد.

در هنگام خرید و یا بازدید بسته بندی اجناس را باز نکنید و یا آن ها را تست نکنید ، در بخش هایی از فروشگاه بعنوان مثال در بخش شکلات و یا قهوه آماده برای ترقیب مراجعین قهوه و یا شکلات جهت پذیرایی موجود است.

در انتخاب و خرید مواد غذایی دقت فرمایید و توجه داشته باشید تا بعنوان مثال غذای گربه را به جای رب گوجه فرنگی که بسته بندی مشابه دارند بر ندارید.

همواره فکتور خرید لوازم و موادی را که از فروشگاهها خرید می کنید نگه دارید و همینطور در هنگام تبدیل ارز به فورینت فیش و رسید پول را نگه دارید که در صورت بروز مشکلات احتمالی از آن بتوانید استفاده نمایید.

مرکز خرید ماموت

این فروشگاه بسیار زیبا با طراحی از حیوانات ماقبل تاریخ در سقف فروشگاه در شهر بوداپست و در قسمت بودا در نزدیکی میدان مسکو واتر واقع شده است و با ترانوی شماره ۴ و ۶ می توانید به این فروشگاه بروید .

این فروشگاه در ۴ طبقه و دو ساختمان که در طبقه ۲ به هم متصل می شوند بنا گردیده است و دارای امکانات تفریحی خوب و مناسبی مانند سالن های غذاخوری و کافی تریا و سالن بولینگ می باشد.

ایده ایجاد ماموت Mammut در سال ۱۹۹۵ داده شد و مرکز خرید طراحی و ساخته شد در سال ۱۹۹۸ با توجه به نیازهای زمان پس از مفهوم توسعه با دقت برنامه ریزی شد. ساختمان دوم مرکز خرید ، Mammut دوم ، در سال ۲۰۰۱ افتتاح شد.

با این دو ساختمان ، مرکز خرید تبدیل شده است به محل مناسبی برای خرید ، سرگرمی و برای رفه خستگی روزانه و این همه در زیر یک سقف به نام Mammut که نماد کیفیت است امکان پذیر است. این نشان دهنده فضای جامعه ای است که تعادل بین خرید و سرگرمی و بین کار و بازی را در نظر گرفته است و جایی است که خانواده ، دوستان و شرکای تجاری می توانند با هم برای به اشتراک گذاشتن تجربه های جدید و ملاقات ها در نظذ بگیرند.

تاریخ افتتاح : ۱۹۹۸ اوت ۲۸ (Mammut دوم : ۲۰۰۱ سپتامبر ۲۸)

مساحت : کل منطقه از ۱۰۵ هزار متر مربع از جمله پارک اتومبیل ، اماکن عمومی ، مناطق ذخیره سازی و ادارات. حوزه کسب و کار در کل به تنهایی ۵۶،۰۰۰ متر مربع است.

تعداد فروشگاه ها : ۳۳۰

تعداد فضاهای پارکینگ : ۱،۲۰۰

دسترسی معلولان : Mammut من و Mammut دوم در Lövőház ورودی خیابان و ورودی اصلی از Mammut دوم است.

Information desk

Telephone: (+36 1) 345-8020

(+۳۶ ۱) ۳۴۵-۸۳۳۳

Mammut Management

Telephone: (+361) 345-8000

Fax: (+361) 345-8005

مرکز خرید وستند سیتی سنتر

West End City Center

فروشگاه وستند سیتی سنتر تقریبا بزرگترین مرکز فروشگاهی در مترو آبیدر ایستگاه نیوگاتی می باشد که در ۴ طبقه بنا گردیده است که دو طبقه آن در زیر زمین واقع شده است.

ترانوای شماره ۴ در مقابل این فروشگاه ایستگاه دارد و این فروشگاه در خیابان یوزف اوتسا قرار گرفته است .

در طبقه اول این فروشگاه تعداد بسیار زیادی سالن غذاخوری ، مک دونالد و رستوران واقع شده است و همچنین شرکتهای موبایل از جمله شرکت ودافون و پانون در این طبقه دفتر فروش دارند و دانشجویان می توانند با ارائه یک کپی گذرنامه و تکمیل یک فرم با پرداخت ۲۵۰۰ فورینت که ۱۰۰۰ فورینت آن شارژ موبایل و ۱۵۰۰ فورینت آن هزینه سیم کارت می باشد ، می توانید یک سیم کارت دریافت دارید.

این فروشگاه معماری قابل توجهی دارد و حدود ۴۰۰ مغازه در فروشگاه وستند سیتی سنتر از جذابترین و بزرگترین مراکز خرید بوداپست در محلی ایده آل برای خرید ، حتی اگر شما زمان خیلی زیادی ندارید ، زیرا این مرکز در کنار ایستگاه قطار Nyugati قرار گرفته است.

در طبقه زیرزمین شما یک سوپر مارکت و کتابفروشی و یک مغازه که مورد علاقه ماست Kotányi Fűszervilág ، که مبادرت به فروش ادویه جات و ترشی جات می نماید.

خرید شیرینی معروف و خوشمزه در Szamos Marcipán و وعده های غذایی خوب در رستوران های متعدد و کافی نت های این فروشگاه امکان پذیر است.

مغازه های فروش جواهرات jewelleries و فروشگاههای فروش هدیه ، داروخانه و مغازه اسباب بازی و بسیاری از مغازه های دیگر قابل رویت است.

سینمای این فروشگاه در طبق آخر واقع شده و مجموعه ای از ۱۴ سالن سینما با نمایش آخرین فیلم های پرفروش سال می باشد.

Vaci ut 1-3

Budapest 1062 Hungary

Open Hours10am-9pm daily

 مرکز خرید کامپونا

الکترو جهانی یکی از بزرگترین فروشگاههای زنجیره ای و تخصصی در الکترونیک و لوازم الکترونیکی در مجارستان ، لهستان و جمهوری چک است.  از سال ۲۰۰۷ مشتریان همچنین می توانند در فروشگاه کامپونا (الکترو جهانی) در یونان و ترکیه خرید نمایند. مجارستان به بازار جهانی در Budaörs در سال ۲۰۰۲  وارد شده که بخشی از گروه بین المللی DSG plc است ، که بزرگترین فروشنده اروپا از الکترونیک و وسایل الکترونیکی است.

مشتریان می توانند همه چیز مربوط به وسایل الکتریکی ، الکترونیک ، کامپیوتر و فن آوری تلفن همراه را در کامپونا پیدا کنند و این فروشگاه در لوازم الکترونیکی تخصص دارد که از آن جمله کامپیوتر و لوازم اداری ، لوازم خانگی کوچک ، مراقبت های زیبایی ، دستگاه های تهویه مطبوع و بخاری های قابل حمل ، ابزار اندازه گیری آب و هوا و محصولات بهداشتی را می توان بر شمرد.

Nagytetenyi ut, 37-45

Budapest 1222 Hungary

+۳۶ ۱ ۴۲۴ ۳۲۰۱

Open Hours10a-8p M-Su

تلفن :

۰۶-۴۰-۱۸۲-۶۶۱

فکس :

۰۶-۱-۵۷۷-۳۰۶۹

مرکز خرید کوروین آروهاز

این فروشگاه در ایستگاه بلاها لایوش تر در مترو قرمز قرار دارد و این فروشگاه بزرگترینفروشگاه لوازم خانگی است که شبیه به آیکیا است و می توانید لوازم منزل را از این فروشگاه خرید فرمایید.

این فروشگاه دانمارکی دنیایی از لوازم و سوپر مارکت های مختلف است

اولین بازدید شما از فروشگاه ممکن است کمی نگران کننده باشد زیرا همه چیز به دانمارکی نوشته شده است و شما ممکن است برای پیدا کردن محصولات مشابه دچار مشکل شوید بعنوان مثال واژه نامه سوپرمارکت خود را با شما را به طوری که شما لازم نیست وقت زیادی را صرف بدانند که از بیست نوع مختلف از “مل” (آرد) شما نیاز دارید یا اینکه آیا “fløde” است خامه ، کره و یا پنیر.

در هنگام خرید به تاریخ انقضاء در مواد غذایی در سوپر مارکت ها دقت کنید و تاریخ انقضا.را Tilbud  چک کنید.

Blaha Lujza ter 1-2

Budapest 1085 Hungary

+۳۶ ۱ ۳۳۸ ۴۱۶۰

Open Hours9a-7p M-F, 10a-3p Sa

مرکز خرید بودا گیوگی

Budagyöngye

این فروشگاه در منطقه مسکوواتر Moszkva قرار گرفته که با اتوبوس ۲۲ و یا تراموای ۵۶ یا ۱۵۶ یا ۵۶ به فروشگاه Budagyöngye عزیمت نمایید.

ساعات کار : دوشنبه تا جمعه : ۷٫۰۰-۲۱٫۰۰ ، شنبه : ۷٫۰۰-۲۰٫۰۰ ، خورشید : ۸٫۰۰-۱۸٫۰۰

Szilagyi Erszebet fasor, 121

Budapest 1026 Hungary

+۳۶ ۱ ۲۷۵ ۰۸۵۵

Open Hours7:00am-9pm Mon-Sat; 8am-4pm Sun; (most shops open at 10am and close at 7pm

برای اطلاعات بیشتر:

 

آیا نیاز به مشاوره دارید؟
به روی علامت وااتس آپ پایین صفحه کلیک کنید یا فرم تماس با ما و
یا ثبت نام آنلاین را پر کنید تا ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × 2 =

فهرست